R-møtet 2023: Forberedende samling for representanter og vararepresentanter
For Lønns- og interessesiden

Vi inviterer til en felles samling for samtlige representanter på lønns- og interessesiden. Sakene som kommer opp på R-møtet 2023 vil i denne samlingen bli gjennomgått og diskutert.
Du som er valgt til representant/vararepresentant for lønns- og interessesiden på Teknas R-møte 2023, må sette deg inn i sakene som skal være tema på møtet. For å få størst mulig gjennomslag, bør representanter fra lønns- og interessesiden være godt forberedt og koordinert. Møtet er også viktig for deg som er vararepresentant til R-møtet, fordi vi alltid har et visst forfall av representanter.
For å få et godt og konstruktivt møte oppfordrer vi deg til å sette deg inn i sakene før møtet 31. mai, se tekna.no . Gjør deg også kjent på Teams "Alle R-møtedeltakere" - der finner du oppdatert informasjon og saker diskuteres i eget diskusjonsforum.
Møtet 31. mai begynner med registrering kl. 12.30, møtestart kl. 13 med enkel servering og varer til kl.17 hvor vi byr på middag for de som har anledning til dette. Påmelding til middag.
Praktisk informasjon
Samlingen holdes på Scandic Oslo Airport – Merk deg navnet, fordi det er to Scandic hoteller på Gardermoen. Adressen er; Ravinevegen 15, Gardermoen.
Når du ankommer Oslo Lufthavn Gardermoen, så går det shuttelbuss utenfor terminalbygget og til hotellet ca hvert 15. min. Holdeplassene finner du på nedre plan på Oslo Lufthavn, shuttelbussen går fra plattform 39 alternativt ta rutebuss 420 fra plattform 48 til hotellet. Begge type busser får du kjøpt billetter til i VY-appen. Kjøreavstand ca 10 min fra Gardermoen.
Tekna dekker kostnadene med reise med rutegående transport (tog/buss/fly), og for selve kurset inklusive alle måltider. Bruk av egen bil dekkes kun etter egen avtale med Tekna.
Reisebestilling og reiseregning
Tekna er i en overgangsfase til et nytt reisebestillingssystem. Du skal få tilsendt en lenke til Egencia, vårt reiseselskap, i din påmeldingsbekreftelse. Reisen bestiller du selv hos Egencia når du har fått registrert brukeren din så mottar Tekna regningen. Har du ikke mottatt lenken, kan du kontakte kursansvarlig Rebecca Bræin på arb@tekna.no
Tekna dekker reise og opphold. Les mer om refusjon om utlegg klikk her
NB! Prosjektnummeret og referanse ved både reisebestilling og reiseregning er; 23280