Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Konferanse for store Tekna-grupper 2024

Ung mann i forsamling
Dette arrangementet er ikke lenger aktivt, se vår kalender for kommende kurs og arrangementer.
Gratis
Kr 0
14. nov. 2024 kl. 11:30
15. nov. 2024 kl. 14:00
Kursnummer: 48375
Kontakt: Mia Celine Dammen - +4741463175

Vi inviterer alle de store Tekna-gruppene til å delta på høstens samling for faglig utvikling og nettverksbygging. Alle de inviterte gruppene kan delta med inntil to medlemmer fra styret.

Vi arrangerer samling for de store Tekna-gruppene ( 300+ medlemmer i gruppa) 14 - 15. november på Scandic Lillestrøm. Tema for samlingen er erfaringsutveksling og dypdykk i aktuelle tema. Program kommer. Konferansen er lunsj til lunsj, det faglige programmet begynner klokken 12:30 14. november og avsluttes klokken 13 15. november.

De tidligere samlingene for store grupper har fått svært gode tilbakemeldinger fra deltakerne, både for det faglige programmet, og for muligheten for nettverksbygging med andre tillitsvalgte i store grupper.

Vi vil oppfordre alle de inviterte gruppene til å delta med inntil to personer. Invitasjon er kun sendt til de store Tekna-gruppene.

Vi gleder oss til å se dere!

Bestilling av reise og reiseregning

Tekna dekker kostnadene med reise med rutegående transport (tog/buss/fly). Bruk av egen bil dekkes kun etter egen avtale med Tekna.

Tekna har en egen digital reiseregningsløsning for tillitsvalgte som er den beste og enkleste måten å få utlegg tilbakebetalt. For at du skal få tilgang til denne, trenger vi at du før første gangs bruk registrerer deg på Reiseregning og utlegg. Når du har fått en profil, logg inn på reise.tekna.no og legg inn kravet med bilag. Merk regningen med prosjekt 24279 og velg Mia Celine Dammen som kostnadssted.

I påmeldingsbekreftelsen er det en lenke til Egencia, vårt reiseselskap. Der kan du bestille fly- og togbilletter.

Del