Hovedstyret møter tillitsvalgte i Rogaland
Ny strategi, politisk plattform og prosess for saker til Representantskapsmøtet

Hovedstyret inviterer alle med verv i Tekna. På møtet vil du få presentert ny strategi, politisk plattform, og få oppdatert informasjon om prosess og frister for saker til Representantskapsmøtet. Det vil også bli satt av tid til å diskutere og gi tilbakemelding på temaer som Hovedstyret ønsker å løfte til Representantskapsmøtet.
Dette møtet er en viktig arena for foreningspolitisk arbeid i organisasjonen. Det er også en god anledning til nettverksbygging på tvers av Tekna og en hyggelig sosial samling.
Vi får besøk av visepresident Christopher Hoen og hovedstyremedlem Tove Ringerike. Fra Generalsekretariatet kommer forhandlingsdirektør Marianne Gran Juriks.
Målgruppe:
Alle som er tillitsvalgte i Tekna - på lønns- og interessesiden (i Tekna-gruppene), fagsiden, avdelingene og studentkontakter.
Program:
Lokalt tilpasset.
Praktiske opplysninger:
Vi serverer enkel mat ved møtestart og avslutter med middag ca. kl. 20:00 (til middagen må du melde deg på). Tekna dekker reiseutgifter for møtet, prosjektnr [prosjektnr]. Teknas har som mål å bidra til redusert klima- og miljøfotavtrykk, og det oppfordres derfor til å velge miljøvennlige, kollektive transportmidler. Les mer om reiseregning for tillitsvalgte her.
- Representantskapsmøtet er Teknas øverste organ og vedtak fra møtet legger føringer for Teknas arbeid de neste årene. Neste R-møte avholdes 13.-15. juni 2025.
Hovedstyrets møterunde
Dette møtet er en del av en møterunde hvor Hovedstyret inviterer til møter åtte ulike steder i Norge slik at alle tillitsvalgte skal få muligheten til å delta. Det blir også satt opp et digitalt møte for dem som ikke har mulighet til å delta på møtet i sin region.