Her kan du høre to kompetente cybersikkerhetseksperter diskutere trender og fremtiden for cybersikkerhet. Teknas visepresident Elisabet Haugsbø jobber til daglig med cybersikkerhet i Zebra Consulting. Hun diskuterer med Marius Muench som forsker på usikkerheter i nedlastede systemer på Vrije Universiteit Amsterdam.
Dette er ett av mange HackCon Onlines gratis seminarer som foregår hele uken mellom 6. og 10. februar. Se programmet og meld deg på andre foredrag.
Tekna Big Data
Tekna Big Data er nettverket for deg som jobber med, er interessert i eller nysgjerrig på teknologier som data science, kunstig intelligens og tingenes internett. Eksempler på tema vi tar opp i våre webinarer og seminarer er stordata, maskinlæring, kunstig intelligens, automatisering, datasikkerhet, tingenes internett og annet relatert. Nettverket er kun for Tekna-medlemmer, og det er helt gratis og uforpliktende å delta.
Du er nå med i fagnettverket. Du vil snart motta en e-post fra oss med mer informasjon. Administrer dine nettverk her.
Du er allerede med i fagnettverket. Administrer dine nettverk her.
Du må være medlem av Tekna for å bli med i nettverket. Men du er velkommen til å delta på flere av våre arrangementer.
