Tekna Ung Oslo: Årsmøte

Vi ønsker alle Tekna-medlemmer under 38 år velkommen til årsmøte!
På årsmøtet vil vi presentere våre planer fremover, gå gjennom rapporten for fjorårets aktiviteter, og i den formelle delen skal nytt styre velges.
Etter årsmøtet er ferdig serverer vi tapas, og byr på Oslos vakreste utsikt på toppen av Ingeniørenes Hus. Skriv i tilleggsopplysninger om du har allergier eller andre mathensyn.
Valg av nye styremedlemmer – ønsker du å sitte i styret?
På årsmøtet til Tekna Ung Oslo vil det bli valgt nytt styre, og vi ser etter deg som liker å få folk til å møtes, og som vil være med på å utvikle Teknas lokale tilbud. Er dette noe for deg?
Som styremedlem vil du arbeide sammen med mange hyggelige og positive Tekna-medlemmer, og få ansvar for å planlegge og gjennomføre arrangementer du selv har lyst til å gå på.
Vi møtes til styremøter en gang i måneden og på styremøtene får du mulighet til å påvirke hva vi skal ha på programmet vårt det kommende året. Det kan være både faglige og sosiale arrangementer, kurs og debatter.
Har du spørsmål om dette? Da kan du sende en e-post til leder Ragnhild Dahl Gjerde.