Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Lederskolen: Pepperkaker og andre lederoppskrifter

Kvinne som snakker i møte
Egenandel kun for Tekna-medlemmer
Kr 300
28. november
kl. 11:00 - 13:00
Påmeldingsfrist: 24. nov.
Gå til påmelding
Avbestillingsfrist: 11/25/2025
Kursnummer: 50414
Kontakt: Sunniva Johannessen Gjerde - +4797635416

Vi inviterer til lederskolen med foredrag av Jan Ketil Arnulf.

Er du leder, mellomleder, eller interessert i ledelse? Da kan du delta på Næringsforeningen i Stavangers og BIs populære samlinger under "Lederskolen" i regi av Stavanger avdelings v/ ledelsesfaglig forum med Tekna-rabatt! "Lederskolen" er regionens største tverrfaglig møtested for ledere og mellomledere. Hver samling starter med servering og mingling fra kl. 09.45. Faglig innhold starter kl. 11.00.

NB! Begrenset plass på grunn av sponset avgift pr. deltaker.

Program:

09.45 Registrering, lunsj og mingling. Vennligst skriv i feltet "Tilleggsopplysninger" dersom du har matallergi eller behov for en spesialtilpasset lunsj.

11.00 Velkommen, ved Harald Minge, Næringsforeningen.

11.05 Foredrag v/ Jan Ketil Arnulf

13.00 Takk for i dag.

Om foredraget:

Det nærmer seg jul, og på årets siste Lederskolen-samling vil Jan Ketil Arnulf ta på seg rollen som leder-nissen og by på essensen av all ledelseskunnskap; nemlig pepperkakesangen. Det meste står egentlig der, mener han. – Svært mange prinsipper innen ledelsesforskningen lar seg illustrere og forklare med Pepperkake-caset. Se ev mer her.

Det finnes et hav av ledelseslitteratur, og Jan Ketil vil gi oss en oppsummering av de viktigste lederoppskriftene.

Jan Ketil har skrevet flere bøker om ledelse, les ev mer her www.ketilarnulf.no. Han har gjestet Lederskolen flere ganger, og vi er svært fornøyde med å få ham tilbake!

Jan Ketil Arnulf er professor ved Institutt for ledelse og organisasjon ved Handelshøyskolen BI i Oslo. Han har en doktorgrad i psykologi.

Relaterte kurs og arrangementer

Del