Læringslunsj: Guta som gret med Daniel Kvammen
Digitalt foredrag med Daniel Kvammen

Artist og selvutnevnt følelsesmenneske, Daniel Kvammen, har med sin lange fartstid i musikkbransjen både opplevd enorme oppturer og tilsvarende nedturer. I hans foredrag fokuserer Daniel på sine egne opplevelser med psykisk helse, mannsidealet og ikke minst sin vei mot en større livsstilsendring.
Se sendingen her!
I foredraget står utenforskap og det å kjenne det igjen hos andre i fokus. Hva skjer når man ikke passer helt inn? Hvordan kjenner man igjen psykiske utfordringer hos de som ikke uttrykker det selv? Hva skjer med oss når ikke livet blir helt som det skulle? Når man ikke får det helt til? Og hvor kommer disse følelsene fra? Dette er noen av spørsmålene Kvammen først reflekterte over i sitt kritikerroste plateprosjekt «Guta som gret», og videre har tatt form i hans personlige og viktige foredrag.
Daniel tar oss med på en ærlig reise med sine egne utfordringer og sitt engasjement for psykisk helse i hverdagen. Og ikke minst sin reise mot sin egen livsstilsendring.
Kvammen har med sine 10 år i musikkbransjen en imponerende CV å vise til. Herunder Spellemannprisen, platinumplater, over 30 millioner streams og deltakelse i noen av Norges største underholdningsprogrammer, som Kompani Lauritzen og Maskorama. Til tross for dette har Kvammen ofte følt på ensomhet og det å ikke strekke til.
Læringslunsj
Dette arrangementet er del av en serie med digitale lunsjpauser med faglig påfyll hvor søkelyset er på deg som medarbeider. Målsetningen er å gi deg litt påfyll, inspirasjon og noen konkrete tips for å ha det bra på jobb og utvikle deg som medarbeider.