Hovedstyret møter tillitsvalgte digitalt

Hovedstyret inviterer alle med verv i Tekna som ikke kan delta på det fysiske møtet til digitalt møte. Dette møtet er en viktig arena for foreningspolitisk arbeid i organisasjonen.
På møtet vil du få oppdatert informasjon om Representantskapsmøtet* og saker som skal behandles der.
*Representantskapsmøtet er Teknas øverste organ og vedtak fra møtet legger føringer for Teknas arbeid de neste årene. Neste R-møte avholdes 13.-15. juni 2025.
Hovedstyrets møterunde
Dette møtet er en del av en møterunde hvor Hovedstyret inviterer til møter åtte ulike steder i Norge slik at alle tillitsvalgte skal få muligheten til å delta. Dette er et digitalt møte for dem som ikke har mulighet til å delta på møtet i sin region.
Målgruppe:
Alle med verv på lønns- og interessesiden (i Tekna-gruppene), fagsiden, avdelingene og studentkontakter.
Praktiske opplysninger:
- Dette møtet er åpent kun for tillitsvalgte i Tekna.
- Lenke til det digitale møtet blir tilsendt i forkant av møtet.
Velkommen til et hyggelig møte!