Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Grunnkurset i privat sektor – del 2

Forhandlingsteknikk – Avtaleverk – Rolleforståelse

Smilende voksne personer som diskuterer
Dette arrangementet er ikke lenger aktivt, se vår kalender for kommende kurs og arrangementer.
Kurset er gratis og for tillitsvalgte i privat sektor
Kr 0
08. apr. kl. 09:30
09. apr. kl. 15:30
Kursnummer: 47506
Kontakt: Nils Christian Børresen - +4798221748

Vi i Tekna ser frem til å ønske deg velkommen på kurs! Her vil du bli kjent med andre tillitsvalgte og dine støttespillere i sekretariatet.

Grunnkurset er nøye bygget opp for å gi deg kunnskapen du trenger for å håndtere tillitsvalgtrollen. Kurset er todelt med en digital og en fysisk del.

  • Del 1 er digital og tar ca. 4 timer å fullføre. Her lærer du om din rolle som tillitsvalgt.

  • Del 2 er en samling på hotell. Første dag gir deg forståelse for avtaler og regler som du må kjenne til som tillitsvalgt. Andre dag gjør deg forberedt til forhandlingene og lærer deg forhandlingsteknikker.

Du må ta del 1 før du kommer på del 2. Grunnkurset er obligatorisk, og vi ønsker at du tar det så snart som mulig etter at du har blitt tillitsvalgt.

###Do you prefer English? Sign up for the Basic course for Tekna-representatives 11 and 12 March 2025

Del