Hopp til innhold
Alle kurs og arrangementer

Avdelingsledermøtet og Tekna Ung Landssamling 2025

Velkommen til avdelingenes viktigste felles møteplass!

Personer i samtale
Gratis og kun for tillitsvalgte i Teknas lokalavdelinger
Kr 0
17. okt. kl. 11:30
18. okt. kl. 14:30
Påmeldingsfrist: 01. okt.
Gå til påmelding
Avbestillingsfrist: 10/10/2025
Kursnummer: 49041

Avdelingsutvalget inviterer tillitsvalgte i avdelingsstyrene og Tekna Ung til årets Avdelingsledermøte og Tekna Ung landssamling på Thon Hotel Oslo Airport.

Det er igjen tid for å møtes! Mer informasjon om programmet kommer, men hold av datoen og meld deg på.

Samlingen starter fredag 17. oktober kl. 13:00 (registrering fra kl. 11:00, og lunsj fra kl. 11:30 for de som ønsker det). Denne dagen er felles for avdelingslederne og Tekna Ung, og avsluttes med festmiddag (pent antrekk). Lørdag 18. oktober er det lagt opp til parallelle sesjoner, med formelt Avdelingsledermøte og Tekna Ung-landssamling hver for seg. For avdelingslederne avsluttes samlingen lørdag kl. 14:30, og programmet er tilpasset slik at de aller fleste skal komme seg hjem lørdag. Tekna Ung landssamling har middag og sosialt opplegg lørdag kveld, og deltagerne her inviteres til å bli med til Oslo sentrum frem til søndag.

Frist for å melde inn saker til Avdelingsledermøtet er 21. september.

I påmeldingsskjemaet er det fint om du skriver hvilken avdeling du kommer fra og eventuelle matallergier, i feltet for tilleggsopplysninger.

Velkommen!

Om avdelingsledermøtet

Hver avdeling kan delta med inntil to representanter. Tekna dekker reise og opphold for disse. Avdelingsstyret velger selv hvem som skal være med, men avdelingslederen oppfordres spesielt til å delta. Det er anledning til å stille med flere deltakere på samlingen, dersom det er ledige plasser OG avdelingen selv dekker reise- og oppholdskostnader for disse. I tillegg inviteres hovedstyret, lederne for hovedstyreutvalgene, etisk råd og valgkomiteen, samt lederteamet i generalsekretariatet og alle DK-ansatte.

Om Tekna Ung landssamling

Tekna Ung-gruppene kan delta med inntil tre deltakere fra hver gruppe. Også avdelinger som har planer om oppstart av Tekna Ung-gruppe kan delta på samlingen. Tekna dekker reise og opphold for tre deltakere fra hver Tekna Ung-gruppe, men det er anledning til å stille med flere deltakere på samlingen, dersom det er ledige plasser OG avdelingen selv dekker reise- og oppholdskostnader for disse.

Om hotellet

Møtet, middagen og overnatting foregår på Thon Hotel Oslo Airport. Overnatting bestiller Tekna til dere. Det går Vy-shuttlebuss mellom hotellet og Oslo Lufthavn Gardermoen. Holdeplassen finner du på nedre plan på Oslo Lufthavn (linje S22).
For Tekna Ung er det samling og overnatting i Oslo sentrum fra lørdag til søndag for de som ønsker det.

Om reisebestilling og refusjon av utlegg

Du skal få tilsendt en lenke for å registrere egen bruker i Egencia, vårt reiseselskap, i din påmeldingsbekreftelse. Etter at du har fått registrert brukeren din kan du selv bestille reise via Egencia på Teknas regning. Har du ikke mottatt lenken, kan du kontakte kursansvarlig Christel Krossøy på christel.krossoy@tekna.no.

Tekna dekker reise og opphold. Les mer om reiser i Tekna og refusjon av utlegg her.

PS: Prosjektnummeret til Avdelingsledermøtet er 259901, og prosjektnummeret til Tekna Ung landssamling er 259902.

Del